Χορηγός ήταν ο Όμιλος International Life στο Συνέδριο Insurance Money Conference που πραγματοποιήθηκε στο Ξενοδοχείο Athenaeum Intercontinental στις 3 Νοεμβρίου 2011.
Η International Life είχε παρουσία με εταιρικό stand στο χώρο του Συνεδρίου. Η ενέργεια αυτή εντάσσεται στη γενικότερη πολιτική του Ομίλου International Life να στηρίζει εκδηλώσεις και ενέργειες που προάγουν την αναγκαιότητα του Ασφαλιστικού Θεσμού στην Ελλάδα στα πλαίσια της δεδομένης χρηματοοικονομικής συγκυρίας.