Η Cromar και ο Κύριος Δημήτρης Σάμιαλης, έμπειρο και καταξιωμένο στέλεχος της αγοράς στην ανάπτυξη δικτύων, επικύρωσαν τη μεταξύ τους συνεργασία από 01.09.2010 σε προϊόντα των συνδικάτων LLOYD’S που η Cromar εκπροσωπεί.
Η Cromar και ο Κύριος Δημήτρης Σάμιαλης, έμπειρο και καταξιωμένο στέλεχος της αγοράς στην ανάπτυξη δικτύων, επικύρωσαν τη μεταξύ τους συνεργασία από 01.09.2010 σε προϊόντα των συνδικάτων LLOYD’S που η Cromar εκπροσωπεί.
Tagged with: Σάμιαλης; Cromar