Ο κ. Νίκος Παπανδρέου και ο κ. Γιώργος Κυριακάκης από διευθυντές πωλήσεων στην Ασπίς Πρόνοια ΑΕΓΑ, πέρασαν στην Ευρωπαϊκή Πίστη ΑΕΓΑ, ως διευθυντές εμπορικής διεύθυνσης.
Ο κ. Νίκος Παπανδρέου και ο κ. Γιώργος Κυριακάκης από διευθυντές πωλήσεων στην Ασπίς Πρόνοια ΑΕΓΑ, πέρασαν στην Ευρωπαϊκή Πίστη ΑΕΓΑ, ως διευθυντές εμπορικής διεύθυνσης.
Tagged with: Διευθυντές Εμπορικής Διεύθυνσης; Ευρωπαϊκή Πίστη ΑΕΓΑ; Νίκος Παπανδρέου και Γιώργος Κυριακάκης; Ασπίς Πρόνοια ΑΕΓΑ