Το Επιμελητήριο Λάρισας διοργανώνει ημερίδα με θέμα την Ποιοτική εξυπηρέτηση και ανάπτυξη χαρτοφυλακίου – μείωση ακυρωσιμότητας. Η ημερίδα που έχει ανατεθεί στο Ι.ΧΟ.Σ θα πραγματοποιηθεί την Τρίτη 14 Μαΐου 2013.
Το κόστος για κάθε συμμετοχή είναι συμβολικό και ανέρχεται στα 10 €.Για την κράτηση της θέσης θα πρέπει να έχει γίνει κατάθεση στο ταμείο του επιμελητηρίου και να υπάρχει η αντίστοιχη απόδειξη. Θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας διοτι οι θέσεις είναι περιορισμένες.
Μπορείτε να δηλώσετε συμμετοχή εδώ
Για πληροφορίες επικοινωνείστε με το ΕΒΕΛ 2410-255388 και http://www.larissa-chamber.gr/ η με το Ι.ΧΟ.Σ στο 2109480482 ή info@ixosacademy.gr και url : www.ixosacademy.edu.gr