Πρόεδρος Μιχαήλ Σαββάκης, Α΄Αντιπρόεδρος Πετρούλα (Πέννυ) Καλύβα, Β΄Αντιπρόεδρος Αμαλία Ρουχωτά, Γενική Γραμματέας Ελένη Γκογκώνη-Αμπαζή, Αναπληρωτής Γενικός Γραμματέας Γουλιέλμος Λύτρας, Ταμίας Νικόλαος Χατζηγεωργίου, Αναπληρωτής Ταμίας Δημήτριος Σπυράκης, Σύμβουλος Τύπου και Δημοσίων Σχέσεων Γεώργιος-Κωνσταντίνος Σπύρου, Έφορος Δημήτριος Σειρηνάκης, Μέλη Ευάγγελος Σπύρου και Αικατερίνη Χιώτη. Εξελεγκτική Επιτροπή Ελένη Παπαδημητρίου, Κωνσταντίνος Ρούλιας και Στυλιανός Παπαχρήστου.
Επίσης με ομόφωνη απόφαση της Γενικής Συνελεύσεως ανακηρύχθηκαν Επίτιμοι Πρόεδροι οι Κωνσταντίνος Καλύβας και Βάιος Σελλούντος.