Σύσσωμο το Διοικητικό Συμβούλιο της Ένωσης Συντονιστών Ασφαλιστικών Πρακτόρων Ελλάδος εκφράζει την λύπη του και τα θερμά του συλλυπητήρια στην οικογένειά του, για τηναπώλεια του εκλεκτού συναδέλφου μας Αλέξανδρου Μόρντο, ο οποίος διατέλεσε Ταμίας του ΔΣ της ΕΣΑΠΕ και χρόνια ενεργό μέλος της Ένωσης.
Ήταν ιδιαίτερη τιμή για ΟΛΟΥΣ μας η συνεργασία μαζί του, εμπνέοντας τον σεβασμό και τηναξιοπρέπεια σαν άνθρωπος και σαν επαγγελματίας.
Η ασφαλιστική διαμεσολάβηση έχασε ένα μεγάλο δάσκαλο, ένα εξαίρετο επαγγελματία.
Καλό ταξίδι..