Η PROMIST A.E. αναζητά στέλεχος για τον κλάδο του αυτοκινήτου

Η PROMIST INSURANCE & FINANCE S.A. αναζητά στέλεχος για το  Τμήμα Ανάληψης Κινδύνων  & Εκδόσεων Κλάδου Αυτοκινήτου, για την έδρα της εταιρίας στα Τρίκαλα.

Αρμοδιότητες:

Προσφορές Ασφάλισης Αυτοκινήτων

Έκδοση Συμβολαίων

Επικοινωνία με εταιρίες για την διεκπεραίωση θεμάτων

Εξυπηρέτηση Πελατών και Συνεργατών

Προσόντα/Δεξιότητες:

Απόφοιτος ΑΕΙ / ΤΕΙ

Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ, Microsoft Office και Windows.

Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα ληφθεί σοβαρά υπόψιν.

Κάτοχος Πιστοποιητικού Ασφαλιστικού Διαμεσολαβητή επιπέδου Α’ (προαιρετικό).

Πολύ καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας.

Ευχέρεια στην επικοινωνία και στις διαπραγματευτικές και οργανωτικές δεξιότητες

Εκπληρωμένες (για άντρες) στρατιωτικές υποχρεώσεις.

Η PROMIST A.E. προσφέρει ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών (μισθό και πρόσθετες παροχές) αναλόγως προσόντων και ευκαιρίες για επαγγελματική εξέλιξη σε ένα φιλικό, σύγχρονο και οργανωμένο περιβάλλον εργασίας.

Aποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στο email επικοινωνίας: info@promist.gr